Istunnon aikaraja ei-aktiiviselle läsnäololle on päättymässä. Jatka aikaa 480 minuutilla napsauttamalla OK.
Paina ja vedä, niin näet valikon
Ympäristöystävällisiä ja/tai sosiaalisia etuja
Tämä pakkaus on kierrätettykokonaisuudessaan tai osittain, mikä tarkoittaa, että se on valmistettu kierrätystoiminnasta saaduista materiaaleista (katso lisätietoja teknisistä tiedoista).
Tämä tuote on kierrätetty kokonaisuudessaan tai osittain, mikä tarkoittaa, että se on valmistettu kierrätystoiminnasta saaduista materiaaleista (katso lisätietoja teknisistä tiedoista).
Lue lisää vastuullisista tuotteistamme Tämä tuote on kierrätetty kokonaisuudessaan tai osittain, mikä tarkoittaa, että se on valmistettu kierrätystoiminnasta saaduista materiaaleista (katso lisätietoja teknisistä tiedoista).
Yksityiskohdat
Tuotetiedot
| Tavaranimike | Moottoroitu pöytänäytön tuki LMT, Ref valmistaja: 93049002P |
|---|---|
| Tuotemerkki | Treston |
| Pakkaus | kpl |
Tekniset tiedot
| Ref valmistaja | 93049002P |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Support Écran Plat Sur Bras Double Articulé ESD |
| Sopii | Écrans Plats VESA 75 Et 100 |
| Väri | Vaaleanharmaa |
| Maks kuormitus (kg) | 15 kg |
| Kierrätetty pakkaus (%) | 40 % |
| Antistaattinen | kyllä |
| Takuu (vuosia) | 10 vuotta |
| ESD | kyllä |
| Materiaali | Teräs |
| Kierrätetty tuote (%) | 45 % |
| Tuotteen alkuperä | Valmistettu EU:ssa |
| 30-Reprise 1 pour 1 | No |
| Malli | 93049002P |
| Paksuus (mm) | 60 mm |
| Varsi, pituus (mm) | 400 mm |
Dokumentaatio
Valitse tuote nähdäksesi saatavilla olevan dokumentaation
Arvostelumme ovat aitoja ja luotettavia. Jos haluat lisätietoja todentamis- ja valvontamenettelyistämme, klikkaa tästä.